Back

Yhteys

Back

Nimi
Yritys
Puhelinnumero
Sähköposti
Vapaat kommentit
Back

Yritys

Woltti Group

Asiakkaamme elävät ennen kokemattoman kovassa kilpailupaineessa: marginaalit ovat ohuita, odotukset ovat korkealla ja aikajanat lyhyitä. Paine parantaa tuloksia on entistä suurempi ja tuloksen tekeminen vaikeampaa kuin koskaan - Nyt tarvitaan uusia keinoja.

Woltti on kohtaamistoimisto. Suunnittelemme ja toteutamme tapahtumia ja tilanteita, joissa yritys kohtaa kohderyhmiään. Tuotamme käytännön tekemisiä, jotka yhdistävät asiakkaan brändiin ja saavat yleisön oppimaan, toimimaan, ostamaan tai sitoutumaan. Teemme toimenpiteitä, joilla saadaan aikaan välittömiä ja mitattavia tuloksia.

Perinteinen markkinointiviestintä keskittyy vaikuttamaan ihmisten asenteisiin - kohtaamismarkkinointi vaikuttaa ihmisten käyttäytymiseen kokemusten kautta. Informaatiohälyn keskellä brändin kokeminen halutulla tavalla suunnitellussa kohtaamistilanteessa on tehokkain tapa saada huomio ja haluttu vaikutus aikaan kohderyhmässä.

Kohtaamisessa syntyneen kontaktin hinta verrattuna perinteiseen markkinointiin on edullinen ja koko prosessin tehokkuus pystytään mittaamaan perinteistä markkinointiviestintää paremmin.

Back

Ihmiset


Jyrki Aittola 

COO

Tel +358 40 5036 625

jyrki.aittola@wolttigroup.fi

Hans Karlsson

Account Director

Tel +358 44 7574 074

hans.karlsson@wolttigroup.fi

Jarkko Kivikoski

Account Director

Tel +358 50 3848 993

jarkko.kivikoski@wolttigroup.fi

Jukka Mäkelä

Account Director

Tel +358 40 5323 301

jukka.makela@wolttigroup.fi

Jyri Räsänen

Account Director

Tel +358 40 5563 041

jyri.rasanen@wolttigroup.fi

Roy-Petri Pashur

CTO

Tel +358 50 525 2627

pashur@wolttigroup.fi

Mikko Satukangas

Audio Visual Producer

Tel +358 45 200 9000

mikko.satukangas@wolttigroup.fi

 

Olavi Kaste

Production AD

Tel +358 50 410 4810

olavi.kaste@wolttigroup.fi

Tiina Tolvanen

Production AD

Tel +358 40 7008 734

tiina.tolvanen@wolttigroup.fi

Hannu-Pekka Hämäläinen

Producer

Tel +358 40 7395 626

hp.hamalainen@wolttigroup.fi

Hanna Kaartinen

Producer

Tel +358 46 8783 389

hanna.kaartinen@wolttigroup.fi

Susanna Kanervo

Project Manager

Tel +358 46 8783 577

susanna.kanervo@wolttigroup.fi

Aarni Kotilainen

Project Manager

Tel +358 40 5929 404

aarni.kotilainen@wolttigroup.fi

Sini Liimatainen

Project Manager

Tel +358 40 7614 697

sini.liimatainen@wolttigroup.fi

 

  Otto Paitsola

  Project Coordinator

  Tel +358 45 1130 959

  otto.paitsola@wolttigroup.fi

Matti Tammisto

Executive Producer

Tel +358 50 5776 086

matti.tammisto@wolttigroup.fi

  Joonas Wirtavuori

  Producer

  Tel +358 40 7339 299

  joonas.wirtavuori@wolttigroup.fi

Back

Ajankohtaista

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Invalid argument supplied for foreach()

Filename: views/preview.php

Line Number: 310

Back

Yhteys

Woltti Group

Aleksis Kiven katu 17 A

00510 Helsinki

Tel +358 9 756 2710

Fax +358 9 8775 5331


 

Check-in tallennettu!

Sulje
Phase started: 0.035588026046753 Phase page_found: 0.0014748573303223 Phase header_found: 0.21013712882996 Phase html_start: 0.0025420188903809 Phase page_content_start: 0.020588874816895 Phase main_menu_done: 0.001878023147583 Phase sub_menus_done: 0.00080609321594238 Phase quiz_done: 0.0023369789123535 Phase html_pages_done: 0.0029950141906738 Total: 0.27834701538086